Blog > Komentarze do wpisu

Limonka

Wyprzedaże w H&M zaczęły się parę dni temu, co nie mogło ujść mojej uwadze. Oczywiście to spowodowało, że będąc akurat w okolicy przeczesałam 3 z 5 poznańskich sklepów tej sieci. Kupiłam śliczny ażurkowy akrylowo-wełniano-mocherowy kardigan bez guzików. Najbardziej niezwykły jest jego kolor a mianowicie limonkowy. Wracając do domu zaczęłam się zastanawiać, do czego go będę nosić (jego lekkość wymaga czegoś pod spód) i wymyśliłam, choć pewnie nie jest to jakieś mega błyskotliwe odkrycie, że założę go do szarych dżinsów ze śliwkowym golfem. Wygląda na to, że ta kolorystyka całkiem dobrze do siebie pasuje.

 

limonka

wtorek, 22 grudnia 2009, frenja

Polecane wpisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.