Blog > Komentarze do wpisu

Blower rodem z Hollywood

Ostatnio natknęłam się w sieci na bardzo ciekawą stronę. Jej autorką jest LaPocher, która tworzy przepiękne naszyjniki i broszki. Jest ona miłośniczką gwiazd złotych czasów Hollywood. Klasyka kina i muzyka są dla niej inspiracją do tworzenia.

Blower Cider House Rules

Zaczęła od szycia drobnych aplikacji np. na t-shirty. Początkowo tylko dla siebie. Zbierała jednak tyle komplementów, że z czasem postanowiła tworzyć też dla innych. Tak powstał blog Blower Cut. Możecie na nim obejrzeć jej projekty, poczytać skąd wziął się pomysł na stworzenie każdego z nich i zamówić wybrany przez siebie model.

Blower Mr. Brightside

Blower Caesia&Ruben

Blower Pretty Woman

Ja już złożyłam zamówienie na Cider House Rules i wprost nie mogę się doczekać przesyłki.

 

Źródło: blower-cut.blogspot.com

wtorek, 25 stycznia 2011, frenja

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: kelly, *.echostar.pl
2011/01/26 08:21:59
Przepyszne te ozdoby:)
-
Gość: , 80.50.233.*
2011/01/26 12:00:36
Piękne i ciekawe ozdoby :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.