Blog > Komentarze do wpisu

Scott Schumann polskim ekspertem

Czy Scotta Schumann’a trzeba komukolwiek w blogosferze przedstawiać? Jeśli tak, to mówiąc w największym skrócie, jeden z najbardziej znanych blogerów modowych, autor The Startorialist - bloga mody ulicznej.

Scott Schumann

Schumann z Polską nie ma zbyt wiele wspólnego, ale wygląda na to, że chyba idzie ku lepszemu, bo najpierw zaproszony został do udziału w zeszłorocznej edycji AFF Open Univercity , a teraz stał się ekspertem polskiej edycji ELLE. Od majowego numeru będzie można przeczytać nową kolumnę z poradami Schumann’a, w której doradzać będę czytelniczkom na temat ich autorskich stylizacji. Jeśli ktoś ma ochotę skorzystać, powinien napisać na adres: zapytajscotta@elle.com.pl. Nie mam wątpliwości, że zainteresowanie będzie!

 

Ps. Dziś otwarcie sklepów nowej sieci Sinsay. Tu pisała o niej Harel, nie będę się powtarzać. Wybiera się ktoś do poznańskiej Malty?  Źródło zdj: en.wikipedia.org

piątek, 01 marca 2013, frenja

Polecane wpisy

Komentarze
jan.szczepan
2013/10/02 14:51:46
Dobry ekspert!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.