Blog > Komentarze do wpisu

Projektanci na start

Kojarzycie programy „Project Runway”, „Fashion Star” czy „Design Genius”? Jeśli nie lub nie wszystkie, to zapewniam Was, że to tylko częściowa strata. O ile z ręką na sercu mogę polecić obejrzenie „Project Runway” (wersję amerykańską, bo formaty w innych krajach nie zawsze były tak udane), o tyle pozostałe dwa już zdecydowanie nie.

Projektanci na start

Ale dziś nie będzie recenzji modowych talent shows, tylko zapowiedź naszej rodzimej, jeśli się nie mylę, pierwszej tego typu produkcji, która z założenia wyłonić ma najbardziej uzdolnionych projektantów mody. Program o tytule „Projektanci na start” pojawi się w październiku na kanale FOX Life. Nie trudno się domyślić, że do głównych zadań uczestników należeć będzie projektowanie, ale oprócz tego tworzyć będą sesje zdjęciowe i wyprodukują swój autorski pokaz. Doglądać ich prace będą Łukasz Jemioł, MMC czy Zuo Corp. Te marki zdecydowanie zachęcają mnie do obejrzenia pierwszych odcinków i mam wielką nadzieję się nie rozczarować oglądając coś na wyższym poziomie realizacyjnym, niż nasze nieszczęsne „Top model. Zostań modelką”.

Nie jestem przekonana czy przez udział w tego typu programie można dostać się do modowego biznesu i zapuścić w nim korzenie na stałe oraz co najważniejsze, dalej tworzyć potem swoją markę na wysokim poziomie, ale też tego nie wykluczam. Liczę więc choć na inspirującą rozrywkę, a jeśli komuś wartościowemu przy okazji uda się wybić lub zdobyć spore doświadczenie, to będzie to tylko wartość dodana :)

Obecnie odbywa się casting do programu, wiec jeśli jest wśród Was ktoś, kto chciałby spróbować swoich sił, niech wstąpi na stronę www.projektancinastart.pl i zgłosi się do udziału.PS. Dziś, dzień po napisaniu powyższego posta, znalazłam informację, że prawdopodobnie wiosną 2014 r. w TVN pojawi się polska edycja "Project runway". Trochę się na to cieszę, a trochę się tego boję, bo poprzeczkę mają zawieszoną baaaardzo wysoko. A póki co, czekam na "Projektanci na start".

środa, 24 lipca 2013, frenja

Polecane wpisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.