Blog > Komentarze do wpisu

Art&Fashion Festival - wydanie VII

Dokładnie za tydzień, 8 października, rozpoczyna się poznański Art&Fashion Festival w Starym Browarze. Nie pierwszy raz pojawia się na jego temat wzmianka na tym blogu i na pewno nie ostatni. Oto parę słów na temat jak zawsze fenomenalnego programu.

AFF 2013

W tym roku oferta warsztatów została powiększona o kolejne, warsztaty stylizacji. Kadra prowadząca jest jak zawsze imponująca, np. rzeczone warsztaty stylizacji poprowadzi Scott Schuman. Czy trzeba Wam go przedstawiać? Rekrutacja została zakończona, kto się nie załapał, niech próbuje w przyszłym roku, a w międzyczasie w trakcie festiwalu przespaceruje się po Starym Browarze, bo warsztaty rozmieszczone są w różnych jego częściach i dyskretnie można podejrzeć toczące się tam działania.

Blok filmowy jest bardzo urozmaicony. Prof. Marek Hendrykowski poprowadzi część filmową AF In Motion - filmy które mogliśmy widzieć nie raz, ale teraz kurator wskaże nam jak bardzo silny jest w nich element mody i na co zwrócić szczególną uwagę w każdym z obrazów. Oprócz tego mamy również AF In Motion DOC – filmy dokumentujące ostatnie przygotowania przed pokazami wielkich projektantów (Sonia Rykiel, Proenza Schouler, Fendi, Jean Paul Gaultier, Lanvin, Isabel Marant, Donatella Versace, Diane von Furstenberg).

Najbardziej czekam co roku na część wykładową, która i tym razem mnie nie zawiodła. W programie dwa dni spotkań z autorytetami świata mody (m.in. Jesus Echevarria, Grażyna Hase, Andrew Bolton). Warto też wybrać się na spotkanie z blogerkami, wśród nich moje guru, Harel prowadząca blog O modzie subiektywnie, więc już wiem co będę robić 19.10 o 16.30 :)

W finałowy weekend 19-20 października odbędzie się również AF HUSH Warsaw – targi mody, podczas których będzie można obejrzeć z bliska i kupić projekty świetnych polskich projektantów. To niepowtarzalna okazja wzbogacenia garderoby o niepowtarzalne ubrania i dodatki, nie przegapcie jej.

Podsumowaniem całego festiwalu będzie AF Experience, czyli wystawa podsumowująca wszystkie działania. Od co najmniej dwóch lat odbywa się to w formule dostępnej dla wszystkich tzn. nie jest to impreza zamknięta dla towarzystwa wzajemnej adoracji składającej się głównie z celebrytów. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.

Na stronie AFF znajdziecie program podzielony na kategorie. W związku z tym, że ja zamierzam skorzystać z większości wydarzeń, potrzebny był mi bardziej rozkład jazdy w układzie poszczególnych dni. Jeśli ktoś ma ochotę z niego skorzystać, zapraszam do ściągnięcia poniższego zdjęcia, powinno otwierać się w większym formacie niż tu.

AFF 2013

wtorek, 01 października 2013, frenja

Polecane wpisy

  • Oskary 2014

    Mam nieodparte wrażenie, że podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów była niesamowita ilość bardzo poprawnych sukni. Nie wiem czy się cieszyć czy nie, ale kons

  • Golden globes 2014

    Pierwsza czerwono-dywanowa gala 2014 roku za nami. Zawsze o tej porze roku zasiadam, by przyjrzeć się zaprezentowanym kreacjom. Możecie mieć wrażenie, że nie ma

  • Weź udział w aukcjach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

    Dziś wpis krótki i bardziej... hmmm... informacyjny. Bardziej wnikliwi czytelnicy bloga mogli dostrzec, że już od dłuższego czasu zajmuję się stylizacją i pers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.