Blog > Komentarze do wpisu

Weź udział w aukcjach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dziś wpis krótki i bardziej... hmmm... informacyjny.

WOŚP

Bardziej wnikliwi czytelnicy bloga mogli dostrzec, że już od dłuższego czasu zajmuję się stylizacją i personal shoppingiem (Twoja PeSa), którego blog był niewątpliwym początkiem. Właśnie dlatego na blogu chciałabym również wspomnieć o akcji, w którą się ponownie włączyłam.

Jak pewnie większość z Was wie, wielkimi krokami zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (12 stycznia). Z tej okazji postanowiłam, drugi rok z rzędu, wesprzeć fundację swoją pracą, a dzięki temu Wy możecie wspomóc WOŚP w nietypowy sposób, robiąc jednocześnie coś dla siebie (lub dla kogoś bliskiego). Wystarczy wziąć udział w licytacjach moich usług na aukcjach Allegro, z których całkowity zysk przekazywany jest na konto XXII finału WOŚP.

Zapraszam do udziału w aukcjach:

 • aukcja Przegląd szafy
 • aukcja Zakupy

Jeśli nie macie ochoty skorzystać z aukcji sami, udostępnijcie te informacje dalej. Może ktoś z Waszych znajomych będzie zainteresowany. Pozdrawiam noworocznie!

sobota, 04 stycznia 2014, frenja
Tagi: wośp

Polecane wpisy

 • Oskary 2014

  Mam nieodparte wrażenie, że podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów była niesamowita ilość bardzo poprawnych sukni. Nie wiem czy się cieszyć czy nie, ale kons

 • Art&Fashion Festival - wydanie VII

  Dokładnie za tydzień, 8 października, rozpoczyna się poznański Art&Fashion Festival w Starym Browarze. Nie pierwszy raz pojawia się na jego temat wzmianka na ty

 • Elegancja Francja

  Do powrotu po kolejnej dłuższej przerwie na blogu zainspirowało mnie wydarzenie, w którym w ostatni wtorek przyszło mi uczestniczyć. W Centrum Kultury Zamek w

 • 105 570 801,49

  Tyle zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 15 stycznia 2017. Na pohybel szajbie smoleńskiej!

 • WOŚP - 25 finał styczeń 2017

  Inowrocławianie zebrali 111.054, 61 zł. To rekordowa kwota zbiórki w Inowrocławiu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.