Blog > Komentarze do wpisu

Pożegnanie... no prawie

Jeśli jeszcze tu zaglądasz, to chcę Ci podziękować za czas, który poświęcałaś/eś na czytanie moich refleksji. Kiedy prawie 6 lat temu zakładałam ten blog, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Dzięki niemu wcześniejsze luźne myśli dość szybko zaczęły stawać się marzeniami, potem planem do zrealizowania, a dziś są rzeczywistością. Z dnia na dzień ośmielał mnie do tego, by wziąć sprawy w swoje ręce, bo jeśli tego nie zrobię, mogę przegapić coś fantastycznego. Wzięłam i jest fantastycznie.

Kiedy czytam dziś swoje pierwsze wpisy, uśmiecham się pod nosem, bo ich poziom nie był najwyższych lotów, mam tego pełną świadomość. Ale gdybym nie zaczęła wtedy pisać jakkolwiek, czekając może na lepszy moment czy na zdobycie najpierw potrzebnych umiejętności, nie mogłabym dziś powiedzieć, że uczyłam się na swoich błędach. A uważam, że lepszej nauki nie ma. Ruszyłam i uczyłam się w trakcie, cały czas starając się doskonalić swoją wiedzę merytoryczną i umiejętność pisania w sposób interesujący dla czytelnika. Czy mi się to udało? Nie na 100%, więc uczę się dalej.

Równolegle zrealizowałam swoje marzenia. Stworzyłam markę w zawodzie, który jest dla mnie spełnieniem. W związku z tymi działaniami, na blogu wpisy pojawiały się coraz rzadziej, ale kiedy zaczęłam działać pełną parą znów zatęskniłam za blogiem. Trochę to trwało, ale mogę dziś śmiało powiedzieć, że potrzebowałam tego czasu i warto było trochę odczekać, ponieważ dzisiaj wiem, że chcę pisać ponownie w nowej formule. Nadal o modzie, ale teraz w kontekście osobistego kreowania wizerunku. Jeśli zechcesz mnie odwiedzić, będzie mi bardzo miło.

Zmiana_domeny21

Zapraszam tędy na nowy blog

 

Jeszcze raz dziękuję Ci za Twoją obecność. Lecę marzyć dalej i te marzenia realizować. Czego i Tobie życzę!

poniedziałek, 24 sierpnia 2015, frenja

Polecane wpisy

  • Golden globes 2014

    Pierwsza czerwono-dywanowa gala 2014 roku za nami. Zawsze o tej porze roku zasiadam, by przyjrzeć się zaprezentowanym kreacjom. Możecie mieć wrażenie, że nie ma

  • Weź udział w aukcjach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

    Dziś wpis krótki i bardziej... hmmm... informacyjny. Bardziej wnikliwi czytelnicy bloga mogli dostrzec, że już od dłuższego czasu zajmuję się stylizacją i pers

  • Zakupowy survival

    Wczoraj rozpoczęły się wyprzedaże, czyli magiczny czas kiedy większość z nas w niewyjaśniony sposób traci głowę, a w raz z nią sporą zawartość portfela. Coraz c

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.