sobota, 29 stycznia 2011

Obejrzałam właśnie kolekcje couture na wiosnę 2011 i nie mogłam się z Wami nie podzielić tym co zobaczyłam. Poniżej trzy moim zdaniem bezkonkurencyjne kolekcje.

Christian Dior, couture, spring 2011

wtorek, 25 stycznia 2011

Ostatnio natknęłam się w sieci na bardzo ciekawą stronę. Jej autorką jest LaPocher, która tworzy przepiękne naszyjniki i broszki. Jest ona miłośniczką gwiazd złotych czasów Hollywood. Klasyka kina i muzyka są dla niej inspiracją do tworzenia.

Blower Cider House Rules

sobota, 22 stycznia 2011

Kilka dni temu zostały rozdane Złote Globy i tak jak w zeszłym roku, postanowiłam przyjrzeć się kreacjom z czerwonego dywanu. Oto kilka moim zdaniem najlepszych oraz najgorszych typów.

Golden Globes 2011

sobota, 15 stycznia 2011

Kolekcje Versace zawsze były moim zdaniem ciekawe i choć zawsze miałam wrażenie, że są na granicy kiczowatego plastiku, to i tak praktycznie w każdej kolekcji były sylwetki, które znajdowały moje uznanie. Nie inaczej jest z kolekcją pre-fall na 2011 (już nie będę po raz kolejny załamywać rąk na temat wyprzedzenia kolekcji w stosunku do obecnego sezonu), której sesję właśnie obejrzałam.

Versace pre-fall'11, Kasia Struss

piątek, 07 stycznia 2011

Jeszcze przed świętami ogłosiłam konkurs, którego zadaniem było stworzenie stylizacji na święta. Dziś wyniki.

Charlotte Rouge

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.