wtorek, 14 stycznia 2014

Pierwsza czerwono-dywanowa gala 2014 roku za nami. Zawsze o tej porze roku zasiadam, by przyjrzeć się zaprezentowanym kreacjom. Możecie mieć wrażenie, że nie ma to znaczenia z punktu widzenia naszych polskich realiów, bo żadna normalna kobieta nie ma okazji ubrać się w ten sposób, i słusznie. Ale osobiście twierdzę, że nie ma takiej sytuacji, z której nie możnaby się czego nauczyć i wyciągać wniosków, zatem i tej okazji nie zamierzam przegapić. Przykładów nie będzie dużo, ponieważ chcę się skupić jedynie na tych, które wzbudzają we mnie skrajne emocje.

Helen Mirre, Lipita Nyong'o, Zooey Deschanel

sobota, 04 stycznia 2014

Dziś wpis krótki i bardziej... hmmm... informacyjny.

WOŚP

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.