sobota, 26 lutego 2011

Nie pamiętam, kiedy jakaś sesja zdjęciowa wzbudziła we mnie tak skrajne myśli. Z jednej strony boskie ciuchy w najnowszych wiosennych trendach (soczyste zestawy kolorystyczne, koturny), a z drugiej wystające żebra i trupia twarz modelki. Wprawdzie nie na wszystkich zdjęciach, ale o tych kilka za dużo. Zwykle doceniam stylistykę na granicy piękna i brzydoty, ale ta zupełnie do mnie nie przemawia. A co Wy o niej sądzicie?

Elle

piątek, 18 lutego 2011

Marka Wojas zawsze kojarzyła mi się z ciężkimi traperami, głównie męskimi, z tego też powodu niewiele się tą marką interesowałam. Wiedziałam też (z opinii Lubego), iż są świetnej jakości, ale i to jakoś nie szczególnie wzbudzało moją ciekawość względem ich kolekcji. Bakcyla złapałam dopiero oglądając zdjęcia z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji. Nagle uświadomiłam sobie, że marka ta jest całkiem różnorodna i choć nie jest to obuwie szczególnie oryginalne, to z całą pewnością nie można go nazwać nudnym.

Wojas, Mateusz Stankiewicz

środa, 16 lutego 2011

Nadeszła wiekopomna chwila. Wreszcie postanowiłam ugryźć temat wiosennych trendów, bo choć za oknem wciąż zimno, kalendarzowa wiosna już prawie za miesiąc. Przed wami zbiór tendencji, których na wiosnę będziemy mogli zaobserwować najwięcej.

Emilio Pucci, Etro - Lata 70'

sobota, 12 lutego 2011

Pamiętacie jak w czerwcu pisałam o tym jak duet stylistek Trinny&Susannah pojawił się w warszawskiej Galerii Mokotów? Podczas tego spotkania wspomniały, że może zdecydują się kiedyś nakręcić program z udziałem polskiej publiczności. Okazuje się, że nie pozostały gołosłowne i na prawdę zamierzają zrealizować swój pomysł.

Trinny & Susannah

piątek, 04 lutego 2011

Czytając w najnowszym numerze Elle przegląd wiosenno-letnich trendów (o tym na moim blogu za jakiś czas, bo jak wiecie nie lubię za bardzo wyprzedzać pór roku), wśród mnóstwa zdjęć szczególną uwagę zwróciłam na sylwetki z kolekcji Haidera Ackermanna. Muszę przyznać, że to nie pierwszy raz kiedy jego projekty przykuły moją uwagę. Zwykle są monochromatyczne, a w każdym razie raczej w stonowanej kolorystyce, ale to co on wyprawia z formą jest zawsze absolutnie niezwykłe.

Haider Ackermann, Tilda Swinton

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.