poniedziałek, 27 lutego 2012

25 lutego br. zostały rozdane nagrody Superhiro magazynu HIRO free. M.in. w kategorii Superhiro Wydarzenie nagrodę otrzymał FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Hiro Free

niedziela, 19 lutego 2012

Od wczoraj na stronie Vogue możemy z bliska przyjrzeć się całej kolekcji Marni dla H&M. Doczekałam się!

Marni for H&M 

piątek, 17 lutego 2012

Przedwczoraj podczas pokazu Joanny Mastroianni zmarła Zelda Kaplan. Miała 95 lat. Nie będę tu dywagować czy to piękna śmierć dla miłośniczki mody, nie ma sensu.

Zelda Kaplan

czwartek, 09 lutego 2012

Marni i H&M. Ten duet jest na naszych ustach już od kilku miesięcy. Tradycyjnie szczegóły kolekcji zdradzane są krok po kroku, podsycając naszą ciekawość. Widzieliście już film reklamowy, której reżyserem była sama Sofia Coppola?

środa, 01 lutego 2012

Przechodziłam w życiu różne fazy: od kompletnego braku zainteresowania źródłem pochodzenia moich ciuchów i fascynacji lumpeksami, przez zakupy najpierw częste i spontaniczne, a później rzadsze i bardziej przemyślane w sieciówkach, aż po urozmaicanie stylu w butikach, concept store'ch i sklepach typu vintage. Obecnie od dłuższego czasu chodzą za mną ciuchy od polskich projektantów. Na tych z wyższej półki cenowej mnie nie stać, ale są też i takie, na które raz na jakiś czas pewnie mogłabym sobie pozwolić. Tym bardziej, że są często warte swojej ceny.

Showroom logo

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.