środa, 24 listopada 2010

Dziś mija rok od mojej pierwszej notki na tym blogu. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że dotrwam do tego czasu. Zakładałam blog z myślą, że bardzo mi się chce, ale pewnie zapał minie za jakiś czas, a tu proszę taka niespodzianka :)

Happy birthday to me

poniedziałek, 22 listopada 2010

Nie jestem zagorzałą wojowniczką na rzecz ekologii, jednak zakręcam wodę podczas mycia zębów i biorę ze sobą siatki z materiału, gdy idę na zakupy do supermarketu. Sądzę, że w związku z tym impreza, w której miałam okazję uczestniczyć wczoraj, jest skierowana również dla „takich jak ja”. W ramach inicjatywy „No Woman No Art” w poznańskim Eskulapie odbył się Eco-fashion Day, czyli zielony shopping, zielone targi i zielone warsztaty. Ale po kolei.

środa, 17 listopada 2010

Ostatnio mam przypływ lokalnego patriotyzmu. Już zaczęłam się zastanawiać czy nie jest to przypadkiem spowodowane nadchodzącymi wyborami samorządowymi, ale doszłam do wniosku, że raczej wynika to z coraz większej ilości wydarzeń modowych w Poznaniu, miejsc które na różne sposoby dotykają tematu mody oraz ludzi którzy tworzą i działają tu bez konieczności przenoszenia się do Warszawy by zaistnieć. To stało się dla mnie okazją do refleksji i przypomniało mi o pewnej poznańskiej projektantce, o której od pewnego czasu chciałam napisać dwa słowa.

Olga Bittner, Wiktor Franko, Ryłko

niedziela, 07 listopada 2010

Kilkukrotnie spotkałam się z pytaniami od Was, czy planuję organizować na swoim blogu konkursy. Jakiś czas nosiłam się z ta myślą i sądzę, że właśnie teraz nadszedł odpowiedni moment. Za prawie dwa tygodnie mija rok, od kiedy napisałam pierwszą notkę na tym blogu. Postanowiłam więc uczcić ten fakt, organizując konkurs.

sobota, 06 listopada 2010

Dawno, dawno temu za górami, za lasami żyła sobie dziewczynka, która bardzo lubiła przesiadywać przy swoim komputerze.

czwartek, 04 listopada 2010

Dziś na stronie hm.com pojawiły się informację, gdzie będzie można kupić kolekcję. W Polsce będzie to możliwe w pięciu miejscach: Wrocław - DH Merkury, Warszawa - Złote Tarasy, Gdańsk - Galeria Bałtycka, Kraków - Galeria Krakowska i dla mnie najważniejszy Poznań - Stary Browar. W tych samych miejscach, oprócz Gdańska, będzie można kupić kolekcję męską.

Lanvin for H&M

środa, 03 listopada 2010

Okazało się, że nie musieliśmy czekać do jutra. Znamy już dokładnie poszczególne elementy kolekcji Lanvin dla HM włącznie z cenami! Trzeba było trochę pogrzebać na stronie hm.com i okazało się, że wszystko jest. Chyba że okaże się, że jutro HM jeszcze nas czymś zaskoczy, co nie zmartwiło by mnie szczególnie.

Lanvin for H&M

wtorek, 02 listopada 2010

Dziś o 8 rano na stronie internetowej H&M pojawił się ponad 4-minutowy film reklamowy, który jest pierwszą tak szeroką informacją na temat kolekcji Lanvin dla H&M. Film jest świetnie zmontowany, efektowny i dowcipny, więc oglądam go z przyjemnością nie tylko ze względu na kolekcję.

Lanvin for H&M

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.