sobota, 24 listopada 2012

Trzy lata. Dla jednych to dużo, dla innych mało. Z mojej dzisiejszej perspektywy to niesamowicie dużo, ponieważ dokładnie dziś mija trzeci rok od kiedy napisałam tu pierwszą notkę.

sobota, 03 listopada 2012

11 lutego 2013 r., czyli dokładnie za 100 dni, ukaże się pierwszy numer polskiej edycji miesięcznika Harper's Bazaar.

Zerowy numer Harper's Bazaar

piątek, 02 listopada 2012

Po zakończeniu poprzednich edycji Art&Fashion Festival piałam na ich temat z zachwytu, o czym mogliście się przekonać czytając notki z 2010 r. tu i tu oraz z 2011 r. tu. Jednak w każdej z nich znalazło się też kilka gorzkich słów na temat zachowania części gości podczas gali finałowych. Jakie było moje zaskoczenie, i nie ukrywam radość, gdy dowiedziałam się, że zrezygnowano z finału w formie jaką była dotychczas. Nie miałam nic przeciwko samej formule, jednak ilość celebrytów, którzy przychodzili się tam jedynie pokazać, była załamująca.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.