poniedziałek, 27 grudnia 2010

Parę dni temu na blogu O modzie subiektywnie, którym na pewno nie raz się tu zachwycałam, pojawił się wpis, w którym Harel zrobiła modowe podsumowanie roku 2010. Jej pytanie na końcu wpisu „A jakie są Wasze tegoroczne przeboje?” zainspirowało mnie do napisania swojego małego subiektywnego podsumowania. Oto i ono.

Mulholland Drive, KappAhl

sobota, 18 grudnia 2010

Przy ogłaszaniu wyników poprzedniego konkursu dodałam, że nie wykluczone, iż jeszcze przed końcem tego roku pojawi się kolejny. I owszem, dziś otwieram kolejny konkurs.

Gift card H&M

sobota, 11 grudnia 2010

Wybaczcie, że mnie trochę nie było, ale u mnie mnóstwo zmian, które zabierają mi większość czasu. Jednak przed nami święta, a to chwila, kiedy wszyscy, nawet najbardziej zabiegani, powinni się zatrzymać. Postanowiłam więc dziś podzielić się z Wami moimi tegorocznymi zachciankami z okazji Bożego Narodzenia. Część z nich, ze względu na ceny, jest raczej nieosiągalna, ale pomarzyć każdy może.

Anna Orska, Pakamera, Wylęgarnia, Viola Śpiechowicz, Ochnik

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.