piątek, 30 grudnia 2011

Do końca roku zostało niecałe 28 godzin. Zapamiętajcie te chwile, bo to podobno ostatni sylwester w historii świata ;)

2012

poniedziałek, 26 grudnia 2011

Musze powiedzieć, ze dawno nie miałam tak spokojny świąt jak w tym roku. Bez tej wiecznej lataniny, znacznie skromniejsze niż w poprzednich latach pod względem kulinarnym, ale z wyboru, nie z powodu kryzysu ;) Takich świąt życzę sobie co roku! I Wam również, jeśli chcecie :) Choinka

wtorek, 13 grudnia 2011

No i stało się. Podjęłam decyzję, co wcale nie było takie proste. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i przedstawiam Martę Janus, laureatkę I miejsca:

Marta - I miejsce

niedziela, 11 grudnia 2011

Do świąt zostały niecałe dwa tygodnie, więc czas najwyższy na zakup prezentów. Wstyd się przyznać, ale nie mam jeszcze upominków dla najbliższych. Na szczęście pomysły są, wystarczy pójść do konkretnych sklepów. Dziś jednak o tym, co mi w ciągu roku wpadło w oko i chętnie widziałabym pod swoją choinką.

Prezenty

piątek, 09 grudnia 2011

Macie już prezenty świąteczne? Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nie. Może pomocna okaże się jutrzejsza impreza w poznańskim Eskulapie - RozTargIasz.

RazTargIasz

czwartek, 08 grudnia 2011

Od 6 grudnia na stronie kupmisiaallegro.pl pojawiły się aukcje, w których kupić można 4 rodzaje uroczych misiów: Klarę, Laurę, Wincentego i Rudolfa. 

Misie Fundacji TVN ubrane przez Macieja Zienia

środa, 07 grudnia 2011

Blogów street-stylowych jest mnóstwo, ale ten jest jedyny w swoim rodzaju. Blog Advanced Style pokazuje osoby starsze ubrane tak wspaniale, że sama marzyłabym, żeby wyglądać tak na emeryturze.
Advanced Style

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.