sobota, 28 grudnia 2013

Wczoraj rozpoczęły się wyprzedaże, czyli magiczny czas kiedy większość z nas w niewyjaśniony sposób traci głowę, a w raz z nią sporą zawartość portfela. Coraz częściej słyszymy ostrzeżenia i czytamy poradniki, jak się przed tym całym wariactwem uchronić, ale chyba wciąż nie docierają one do nas zbyt wyraźnie, byśmy gremialnie wyciągnęli z nich wnioski. Co gorsza, nie wyciągamy wniosków nawet z własnych złych doświadczeń. Postanowiłam dorzucić swoje trzy grosze do tematu robienia zakupów na wyprzedażach, czego efektem jest kilka poniższych porad, jak nie zginąć w gąszczu czerwonych metek i nie być zmuszonym w okolicach połowy lutego do ogłoszenia upadłości majątkowej. Tekst oparty jest na autentycznych historiach moich, moich klientek, mojej rodziny i znajomych, a ich podobieństwo do Twoich doświadczeń, drogi Czytelniku, jest w pełni zamierzone.

sale

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.