środa, 30 marca 2011

Widziałam dziś z na ulicy dziewczynę w długiej sukience w kwiaty. Sukienka pięknie falowała wokół jej kostek. Ten widok sprawił, że poczułam wiosnę. Nareszcie! Jak może pamiętacie, pisząc o wiosennych trendach wspomniałam o latach 70. jako jednej z moich ulubionych tendencji tej wiosny i wymieniałam wówczas w tym kontekście m.in. kolekcję Emilio Pucci. Pozwólcie, że przyjrzę się jej bliżej.

Emilio Pucci

wtorek, 22 marca 2011

W ostatnim czasie bardzo popularny zrobił się temat większych rozmiarów. Robi się sesje zdjęciowe z udziałem modelek plus size czy zatrudnia się je do pokazów, choć mam wrażenie, że raczej jako ciekawostkę niż główny element pokazu. Ostatnio również H&M podłapał ten trend.

H&M Inclusive

poniedziałek, 14 marca 2011

Od kilku dni pachnie wiosną, zatem to idealny moment na rozstrzygnięcie konkursu na stylizację z wiosennymi trendami. Wczoraj równiusieńko o północy zakończyłam przyjmowanie zgłoszeń, a wybór tradycyjnie okazał się potwornie trudny. W takich chwilach zawsze przeklinam ilość nagród, które mam do dyspozycji ;)

Ams

czwartek, 03 marca 2011

Uwaga, uwaga. W związku z nadesłanymi pytaniami dotyczącego tego konkursu postanowiłam napisać osobną notkę.

Wojas

wtorek, 01 marca 2011

Zapewne nikomu nie muszę mówić, że dwa dni temu odbyła się uroczystość rozdania Oskarów. Oczywiście zawsze interesuje mnie, kto zdobył najbardziej prestiżowe wyróżnienia, żeby móc później konfrontować to z moją własną opinią na temat danego obrazu. Ale nie o tym będzie mowa.

Mila Kunis, Hailee Steinfeld, Halle Berry, Marchesa, Elie Saab

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.