czwartek, 21 marca 2013

Dziś pierwszy dzień wiosny. Czekałam na nią z utęsknieniem, dlatego liczę, że pogoda którą widzę dziś za oknem, to marna końcówka zimy. Dosyć mam tych wszystkich "w marcu jak w garncu" czy "kwiecień plecień". Z tą nadzieją prezentuję Wam to, co wiosną królować będzie od wybiegów po ulice. Od kiedy zajmuję się stylizacją, na ubrania i dodatki patrzę nie tylko przez pryzmat "ładne/nieładne", "funkcjonalne/niefunkcjonalne", "muszę to mieć/nie dla mnie". Rozpatruję je również, a może przede wszystkim, pod kątem tego, co dane rzeczy robią z moją (i nie tylko moją) sylwetką. Spróbuję dziś zatem dorzucić trzy grosze i w tej kwestii.

Chloe, Givenchy, Altuzarra, Balenciaga, Gucci

piątek, 01 marca 2013

Czy Scotta Schumann’a trzeba komukolwiek w blogosferze przedstawiać? Jeśli tak, to mówiąc w największym skrócie, jeden z najbardziej znanych blogerów modowych, autor The Startorialist - bloga mody ulicznej.

Scott Schumann

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.