czwartek, 29 kwietnia 2010

Która z nas nie marzyłaby, żeby mieć na własność sukienkę od znanego projektanta? Jeśli są takie osoby, to ja z całą pewnością do nich nie należę. Jeśli Wy również, to może zainteresuje Was fakt, że teraz macie szansę na zdobycie takiej sukienki.

poniedziałek, 26 kwietnia 2010

W maju tyle będzie się działo, że nie mogłam sobie odmówić przyjemności podzielenia się tym co zebrałam. Bez zbędnych wstępów przechodzę do konkretów:

sobota, 24 kwietnia 2010

Raz w tygodniu (w środy) na YouTube pojawia się nowy materiał wrzucany przez użytkownika hennesandmauritz. Nazwa tego użytkownika to nie przypadek, jest to kanał H&M. Materiały które się tam pojawiają dotyczą zawsze mody, ale nie ograniczają się do promocji sieci H&M, tylko podchodzą do tematu znacznie szerzej.

niedziela, 18 kwietnia 2010

Obejrzałam film dokumentalny „Lagerfeld Confidentiel” („Lagerfeld od podszewki” - polskie nieudolne tłumaczenie), który został wyemitowany wczoraj na Planete.

czwartek, 15 kwietnia 2010

Trzecia już kolekcja H&M pod szyldem Fashion Against AIDS pojawi się w wybranych sklepach 20 maja. Tym razem kolekcja będzie w stylu "festiwalowym", czyli klimaty np. Coke Live Music Festival czy Open'er.

H&M Fashion Against AIDS

wtorek, 13 kwietnia 2010
sobota, 10 kwietnia 2010

Zamierzałam opublikować dzisiaj konkretny wpis, ale w zaistniałej sytuacji przesunę go dzień czy dwa. Wiem, że ten blog ma swoją myśl przewodnią, która daleka jest od świata polityki, ale w takim dniu nie mogę pominąć wydarzeń bieżących.

wstążka

czwartek, 08 kwietnia 2010

Dziś rano przeczytałam u Harel notkę na temat sklepu internetowego Iloko. Nie będę oryginalna i przyłączę się do jej zachwytów.

Iloko.pl biżuteria

sobota, 03 kwietnia 2010

Najpierw pomyślałam, że złożę Wam wszystkim życzenia wielkanocne, ale potem stwierdziłam, że zamiast tego, a raczej oprócz tego, w prezencie zaniosę Wam mini-kalendarzyk wydarzeń modowych na miesiąc kwiecień.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.