sobota, 30 kwietnia 2011
Jestem pewna, że znacznej większości z Was nie muszę mówić, że za 5 dni rozpoczyna się czwarta edycja Fashion Week Poland. Oczywiście nie mogę tego przegapić, zatem w czwartek po południu wsiadam w pociąg i ruszam do Łodzi.

Street Super Shoes, Quazi, Deezee

czwartek, 21 kwietnia 2011

Jest duńską projektantką działającą pod własną marką stosunkowo niedługo, bo od 2007 roku. Projektuje rzeczy absolutnie niezwykłe, ale nic dziwnego, w końcu uczyła się od najlepszych m.in. od Alexandra McQueena, u którego odbyła staż. O kim mowa? O Iris van Herpen.

Chemical crows, Iris van Herpen

sobota, 09 kwietnia 2011

Nie jestem pruderyjna. Nagość nigdy nie była dla nie czymś bulwersującym, jednak zawsze drażniło mnie używanie jej instrumentalnie, gdy zamiast wplatania jej jako jeden z elementów sesji zdjęciowej, robi się z niej narzędzie do zwrócenia uwagi na daną sesję. Takim sztuczkom mówię stanowcze: nie! Spójrzcie jednak na tę sesję "Flaunt it" w wykonaniu Josha Olins'a dla magazynu i-D (Spring 2011).

Josh Olins, Aymeline Valade, Alla Kostromicheva

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.