piątek, 27 kwietnia 2012

Mój subiektywny przegląd wydarzeń VI FashionPhilosophy Fashion Week Poland zacznę od najciekawszych kolekcji OFF – Out of Schedule. Pokazy w tej części rozpoczęły się w czwartek i zakończyły w sobotę. W tym czasie mogliśmy obejrzeć 13 pokazów i choć o wielu chciałabym napisać, z przyczyn obiektywnych wybiorę tylko kilka z nich. Kilka absolutnie najlepszych, choć wybrać nie było łatwo.

Jakub Pieczarkowski

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Niestety VI FashionPhilosophy Fashion Week Poland ku rozpaczy mojej i setek innych uczestników, również musiał się wczoraj zakończyć. Biegałam po Łodzi przez pełne cztery dni, obejrzałam ponad dwadzieścia parę pokazów, zrobiłam kilkaset zdjęć, odwiedziłam prawie wszystkie concept store i showroomy na terenie FWP, obejrzałam większość filmów i zdjęć modowych, a także przyjrzałam się dziesiątkom fantastycznie ubranych ludzi.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland

poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Od kilku dni krążą wieści, iż przedstawiciele H&M oficjalnie potwierdzili powstanie nowej marki o dość specyficznej nawie "&other stories".

H&M, COS

niedziela, 01 kwietnia 2012

Uwielbiam wszelkiego rodzaju blogi street fashion, mogłabym grzebać w nich godzinami. Jednak najwięcej uwagi lubię poświęcać blogom w tym względzie oryginalnym, jak np. wspominany już przeze mnie Advanced Style. Dziś na tapetę rzucam Hel Looks, czyli niezwykłe postaci z Helsinek.

Hel Looks

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.