poniedziałek, 22 kwietnia 2013

FashionPhilosophy Fashion Week Poland za nami. Plan był taki, że mimo, iż tym razem nie było mnie w Łodzi, zdobycze techniki miały pozwolić mi w łatwy sposób nadrobić wszystko, co działo się na wybiegach. Wszystko szło dobrze, aż do soboty, kiedy najpierw posłuszeństwa odmówił mi blog, a następnie w niedziele rano Internet wysiadł w mojej okolicy całkowicie. W związku z tym, część obejrzałam na żywo, cześć jedynie na zdjęciach. I również dlatego pierwsza notka jest dopiero dziś. No ale dosyć utyskiwań, przed Wami kilka słów podsumowania kolekcji pierwszych dwóch dni polskiego tygodnia mody, jak zawsze subiektywnym okiem. 

FPFWP'13 - Kamil Sobczyk

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.