poniedziałek, 31 maja 2010

Zapraszam do zapoznania się z porcją wydarzeń na kolejny miesiąc. Oprócz pierwszej tury wyborów prezydenckich (20 czerwca) oraz corocznego dnia ojca (23 czerwca), czekają nas również:

niedziela, 30 maja 2010

Wczoraj o godzinie 19 w Budda Bar w Poznaniu odbyła się trzecia edycja pokazu Fashion in Charge pod tytułem „Baśnie 1001 nocy”. Oczywiście nie mogło mnie tam nie być.

niedziela, 23 maja 2010

Już po raz drugi została zainicjowana akcja „Kolekcja dla Pajacyka”, w której 11 znanych polskich projektantów stworzyło ubrania dla Pajacyka – maskotki programu dożywiania dzieci w szkołach, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną. Ubranka to m.in. kombinezon ze skóry węża (Paprocki&Brzozowski) czy jedwabna szata z naszyjnikiem z kryształkami Swarowskiego (Natalia Jaroszewska).

środa, 19 maja 2010

Poprzednio pisałam o FashionPhilosophy Fashion Week Poland w kontekście wydarzeń, projektantów, wystaw, kolekcji itp. Jednak to nie wszystko na ten temat.

poniedziałek, 17 maja 2010
niedziela, 16 maja 2010

Pora na drugą część mojej subiektywnej recenzji z Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Tym razem zaprezentuję wybrane kolekcje, które miałam okazję zobaczyć.

środa, 12 maja 2010

Wczoraj w nocy wróciłam z FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie bawiłam od piątku do poniedziałku. W programie znajdowała się ogromna ilość wydarzeń, więc nie sposób było uczestniczyć we wszystkich. Jednak z całą pewnością wzięłam udział w większości, czego moje stopy długo mi tego nie wybaczą, ale cóż warto było :)

czwartek, 06 maja 2010

Dziś będzie krótko, ponieważ jestem właśnie w ferworze przygotowań do wyjazdu do Łodzi. Dla niezorientowanych (są tu tacy?), dziś zaczyna się tam FashionPhilosophy Fashion Week Poland, na który cieszę się jak dziecko.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.