wtorek, 24 maja 2011
Dziś ostatni post dotyczący FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Wybaczcie mi niemałe opóźnienie, ale teraz moją głowę zaprzątają bardzo absorbujące nowe pomysły, którymi może za jakiś czas się z Wami podzielę. Na razie jednak na to za wcześnie. Łódzki tydzień mody to nie tylko pokazy Off i Alei Projektantów. To również showroomy, wystawy, wykłady, a także nieskończona ilość inspiracji płynąca spośród innych osób, biorących udział w tygodniu mody.
wtorek, 17 maja 2011
Dziś kilka następnych kolekcji, może nie tak świetnych jak te z poprzedniej notki, ale równie interesujących. Przed Wami: Agata Koschmieder, Agnieszka Maciejak, Agata Wojtkiewicz, Maldoror, Natasha Pavluchenko i Zuo Corp.
środa, 11 maja 2011
Na łódzki tydzień mody wybrałam się po raz drugi i tak jak poprzednio, wróciłam pod wrażeniem całej imprezy oraz z absolutnie umierającymi stopami. Byłam pełne trzy dni, od piątku do niedzieli. Widziałam mnóstwo pokazów i wystaw, czego nie sposób zreferować w jednej notce. W związku z tym, tak jak w zeszłym roku, podzielę moją relację na 3-4 części, tak aby nie pominąć niczego, czym chciałabym się z Wami podzielić, a także by całość była w miarę czytelna. Jeśli wkradnie się chaos, dajcie znać :) Przypominam, iż jest to moja absolutnie subiektywna ocena.
poniedziałek, 09 maja 2011

Dzisiaj wróciłam z Łodzi po potwornie wyczerpujących prawie 4 dniach.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.