niedziela, 06 maja 2012

Dziś przejdę do, moim skromnym zdaniem, najciekawszych kolekcji Designer Avenue, czyli po ludzku Alei Projektantów. W tej części mogliśmy obejrzeć 22 kolekcje. Chciałabym pokrótce zaprezentować 9 z nich (nie byłam w stanie odrzucić więcej), zatem poczytacie o nich dziś i w kolejnej notce, zapewne znów za parę dni. Każda którą zaprezentuję, zasługuje moim zdaniem na najwyższe noty. Gdybym jednak miała wybrać trzy absolutnie ulubione byłyby to: Monika Błażusiak, Łucja Wojtala i Viola Śpiechowicz.

Monika Błażusiak

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.