czwartek, 24 czerwca 2010

Napotkałam (na razie tylko w sieci) coś tak niezwykłego, że mam teraz niezwykle ważny powód, dla którego muszę się wybrać do Londynu :)

Roger Vivier, Burberry

środa, 23 czerwca 2010

Ostatnio dość często „potykam się” o jeden temat, a mianowicie temat najsłynniejszych torebek, które stały się ikonami w modzie. Jest ich wcale nie mało, ale nie wszystkie zasługują na moją subiektywną uwagę :)

wtorek, 15 czerwca 2010

W sobotę do Warszawskiej Galerii Mokotów przyjechały wspomniane przeze mnie stylistki Trinny Woodall & Susannah Constantine. Gdy pojawiły się na scenie, tłum oszalał, co najmniej jak na koncercie rockowym. Od samego początku spotkanie było bardzo wesołe, stylistki zachowywały się na luzie, cały czas żartując.

TrinnyWoodall, Susannah Constantine, Oliwier Janiak

wtorek, 08 czerwca 2010

Wstałam dzisiaj o 5:10, żeby jeszcze przed wyjściem do pracy, z oczami na zapałkach, móc dowiedzieć się komu przyznano tegoroczne nagrody Council of Fashion Designers of America. Nie zdążyłam podzielić się tym z Wami wcześniej, więc nadrabiam teraz.

CFDA, Sarah Jessica Parker, Alexander McQueen

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.