wtorek, 21 czerwca 2011
Większość z Was już zapewne wie, że kolekcja Versace dla H&M 17 listopada pojawi się w 300 sklepach na całym świecie. Nie ekscytuję się już kolejną współpracą projektanta z H&M, tak bardzo jak kiedyś. W każdym razie na razie :)
piątek, 17 czerwca 2011

Bardzo cieszy mnie, że modelki wielkiego formatu nie są sztampowymi pięknościami jakie oglądamy np. w reklamach TV i katalogach sklepów wysyłkowych. Tu ideał jest gdzie indziej. Bardziej liczy się oryginalność urody niż symetria twarzy i klasyczne piękno. Do takich właśnie modelek należy Lindsey Wixson.

Lindsey Wixson,Iceberg, Jean Paul Gaultier, Roland Mouret, Chanel

czwartek, 02 czerwca 2011

Miałam do wyboru, czytać ją cały czas albo przerwać na chwilę, napisać Wam o niej i wrócić znów do jej czytania. Wybrałam drugą opcję, po to by móc podzielić się z Wami moim najnowszym zakupem.

Film i moda, profesor marek Hendrykowski, Bookarest, Art&Fashion Festival

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.