wtorek, 12 czerwca 2012

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to coś więcej niż tylko pokazy i o tym właśnie dziś, parę słów.

FP FWP to niezliczona ilość showroomów z milionami wspaniałych projektów, od których chwilami nie da się oderwać. Taki właśnie problem spotkał mnie przy stoisku ze wspaniałymi zegarkami Drobiny czasu, ale o tym innym razem. FP PWP to też wyselekcjonowany zestaw krótkometrażowych filmów o tematyce modowej, z których najbardziej zapadł mi w pamięć film Todd'a Cole "The Curve Of Forgotten Things" z udziałem Elle Fanning i nie mniej ważnymi ubraniami Rodarte.

piątek, 01 czerwca 2012

Minął miesiąc od FashionPhilosophy Fashion Week Poland, a ja dopiero teraz publikuję trzecią część mojego subiektywnego przeglądu, ponieważ cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu. Do tego blog odmówił mi posłuszeństwa co dodatkowo wydłużyło sprawę. Już się nawet zastanawiałam czy sobie nie podarować publikacji relacji po takim czasie, ale w końcu doszłam do wniosku, że jednak ja opublikuję. Jak się komuś nie podoba, niech nie czyta ;-)

MMC Studio

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.