czwartek, 22 lipca 2010

Po ostatniej wizycie Trinny&Susannah w Warszawie, zastanawiałam się czym teraz zaskoczą nas stylistki, jaki program stworzą i czy będzie to może program kręcony w Polsce. O tym na razie nic mi nie wiadomo, choć podczas spotkania wspomniały, że rozważają taką myśl, ale to raczej odbieram jako kokietowanie publiczności, niż konkretne plany. Poczekamy, zobaczymy, jednak już teraz możemy obejrzeć ich najnowsze dzieło.

poniedziałek, 19 lipca 2010

Zawsze podczas wyprzedaży udaje mi się upolować fajne rzeczy zwykle za niewielkie pieniądze i tym razem nie było inaczej. Zwykle na tym blogu nie pokazuje Wam swoich stylizacji, ale dziś zrobię mały wyjątek. Nie pokażę się w całości, bo nie o mnie tu chodzi tylko o nowe ciuszki, buty, torebki, dodatki...

Zara, KappAhl, Camaieu, New Look, H&M

piątek, 16 lipca 2010

Tylko kilka razy w życiu zdarzyło mi się dostać w second handzie coś naprawdę fajnego, dlatego zawsze z ogromną zazdrością patrzę na dziewczyny, którym udaje się wyszperać tam coś na miarę tej torebki czy tej kurtki. Bardzo skutecznie zniechęcają mnie też obrazki z jednego z najbardziej popularnych SH w Poznaniu

środa, 14 lipca 2010

Po lekturze ostatniego numeru Elle trafiłam na stronę ipla.tv, na której, po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa "Elle", wyświetliła się lista filmów związanych z magazynem. Na początek polecam Wam obejrzenie "Trendy Elle", w którym stylistka Elle Różena Opalińska opowiada jak przebiega proces tworzenia miesięcznika. Oprócz tego znajdziecie tam materiały m.in. na temat tegorocznego Fashion Week w Łodzi czy metamorfoz Szkoły Stylu Elle z Moniką Jaruzelską.

Elle przedstawia

poniedziałek, 12 lipca 2010

Nie po raz pierwszy (i pewnie nie ostatni) podrzucam Wam film z YouTube kanału użytkownika hennesandmauritz, czyli oczywiście H&M. Tym razem tematem jest moda festiwalowa. Oglądam to i już nie mogę się doczekać tegorocznego Przystanku Woodstock. Zastanawiam się, czy tam też będzie tak ogromna ilość kaloszy, choć nie sądzę, jeśli ma się utrzymać pogoda podobna do dzisiejszej.

środa, 07 lipca 2010

Podczas podróży na Warsaw Fashion Street oczywiście nie mogłam sobie odmówić wycieczki po sklepach. Oprócz sieciówek, których nie ma w Poznaniu, takich jak New Look czy Top Shop, wybrałam się do nowo powstałego miejsca na Krakowskim Przedmieściu, którym jest Kapela Folk Galeria.

Kapela Folk Galeria

piątek, 02 lipca 2010

Zaprezentowałam już sporą część kolekcji z VI edycji Warsaw Fashion Street, które pojawiły się w ciągu dnia, teraz parę słów o wieczornej gali. Była to osobna część imprezy, na której pojawiło się mnóstwo znanych osób, jako publiczność, ale także i na wybiegu.

Orkietra Akademii Beethovenowskiej

czwartek, 01 lipca 2010

Bardzo ubolewam nad tym, że w Poznaniu, gdzie mieszkam, nie odbywa się tyle wydarzeń modowych co w Warszawie. Dwa tygodnie temu byłam w stolicy na spotkaniu z Trinny&Susannah, a w ten weekend wybrałam się na VI edycję Warsaw Fashion Street, gdzie można było zobaczyć ponad 70 pokazów kolekcji od początkujących po bardzo znanych projektantów.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.