sobota, 30 lipca 2011

Marynarka Zara

W ostatnim czasie minęła mi mania robienia spontanicznych zakupów. Tzn. nadal kupuję rzeczy, które właśnie wpadły mi w oko, jednak teraz robię to w sposób znacznie bardziej przemyślany. Chyba zrobiłam się bardziej pragmatyczna. Nie ma już kupowania dużo, tanio i co popadnie. Teraz jest trochę mniej, i tanio i drożej, a co najważniejsze konkretniej, w sposób bardziej przemyślany.

sobota, 23 lipca 2011

Amy Winehouse nie żyje. Jakie to jest porąbane, że młody człowiek wsiąka w nałóg i nie znajduje w sobie wystarczającej ilości sił, żeby się z tego wyrwać.

Amy Winehouse

środa, 06 lipca 2011

Dziś rano kupiłam najnowszy numer ELLE, otworzyłam na spisie treści, po czym ekspresowo znalazłam się na 22 stronie, gdzie jednym tchem pochłonęłam artykuł o Zuo Corp. Miałam wrażenie, że czytam swoje własne myśli.

Zuo Corp

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.