piątek, 06 lipca 2012

Piotr Zachara, naczelny miesięcznika In Style, ogłosił swoją decyzję o odejściu ze stanowiska.

Piotr Zachara

czwartek, 05 lipca 2012

Uwielbiam nietuzinkową biżuterię. Taką która wyjdzie zza ram, będzie odstawać od dłoni, wić się wokół przeróżnych części ciała, a przede wszystkim mówić coś o moim charakterze i nastroju danego dnia. Bez biżuterii nie wyobrażam sobie stroju. Bez niej czuję się goła i nie mam tu na myśli zestawu 5 pierścionków, 3 naszyjników, gigantycznych kolczyków i 2 bransoletek. Wystarczy, że będzie to 1-2 elementy, ale z charakterem. Do takich właśnie należy biżuteria Anny Horseckiej. Jej biżuteria podoba mi się prawie tak bardzo jak biżuteria Anny Orskiej, o której zamierzałam napisać zylion razy (na pewno nadejdzie ten dzień).

Anna Horsecka, BLMQ

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.