środa, 24 lipca 2013

Kojarzycie programy „Project Runway”, „Fashion Star” czy „Design Genius”? Jeśli nie lub nie wszystkie, to zapewniam Was, że to tylko częściowa strata. O ile z ręką na sercu mogę polecić obejrzenie „Project Runway” (wersję amerykańską, bo formaty w innych krajach nie zawsze były tak udane), o tyle pozostałe dwa już zdecydowanie nie.

Projektanci na start

sobota, 06 lipca 2013

Do powrotu po kolejnej dłuższej przerwie na blogu zainspirowało mnie wydarzenie, w którym w ostatni wtorek przyszło mi uczestniczyć.

Plakat wystawy

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.