wtorek, 31 sierpnia 2010

Dziś obchodzimy Blog Day czyli dzień, w którym blogerzy z całego świata publikują notkę polecając pięć ulubionych blogów, niekoniecznie z tej samej dziedziny.

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Ostatnimi czasy pojawiły się plotki na temat projektanta, który jako kolejny po Sonii Rykiel, stworzy kolekcję dla H&M. Wczoraj pojawił się krótki materiał, który zdecydowanie podsyca ciekawość. Można by z niego wnioskować, że będzie to moda raczej elegancka i nie wykluczone, że oprócz ciuchów dla pań pojawi się też coś dla panów, ale to jak na razie tylko moje domysły. Zresztą zobaczcie sami.

środa, 18 sierpnia 2010

Mam ostatnio fazę robienia zakupów przez internet. Zawsze lubiłam szperać na internetowych półkach, ale od jakiegoś czasu robię to znacznie częściej niż zwykle i gdyby nie ograniczona zawartość mojego elektronicznego portfela, to zasypałoby mnie pewnie paczkami z ciuchami, butami, dodatkami, nie mówiąc o różnego rodzaju gadżetach i śmiesznych rzeczach, które genialnie mogłyby się sprawdzić jako prezenty.

delamo.pl

poniedziałek, 09 sierpnia 2010

Od kiedy pamiętam, zawsze buntowałam się przed oglądaniem przyszłych kolekcji i rozważaniem co będzie w trendzie (człowiek nie czuje jak mu się rymuje:) ) jesienią, kiedy za oknem nadal ostro świeciło słońce, a temperatury nie schodziły poniżej 25 st. To samo tyczy się przedwcześnie, moim zdaniem, promowanych kolekcji wiosenno/letnich kiedy na dworze wciąż śnieg czy plucha.

Mimo takiego tradycyjnego sprzeciwu i omijania szerokim łukiem nowych kolekcji, w tym roku coś (zabijcie mnie, nie mam pojęcia co!) spowodowało, że złamałam swoje zasady i zaczęłam przyglądać się kolekcjom znacznie szybciej niż zwykle. Żeby tego było mało, z tego całego oglądania zaczęły wykluwać się wnioski, którymi w końcu musiałam się podzielić. Jeśli uważacie, że jest za wcześnie, wróćcie do przeczytania za jakiś czas :)

poniedziałek, 02 sierpnia 2010

Dziś coś z innej beczki, choć pewnie spora część zorientuje się, że tylko pozornie.

Wstąpiłam dzisiaj do Starego Browaru i oprócz tego, że kupiłam prześliczną torebusię w Zarze, odkryłam, że otworzyli tam Starbucks'a. Nie wiem czy był już tam od jakiegoś czasu i tylko ja mam kłopot ze wzrokiem czy faktycznie jest to całkiem nowe miejsce, ale odkrycie to postanowiłam uczcić pyszną kawką mrożoną z nutką karmelu i bitą śmietaną. Na tym jednak nie poprzestałam.

Starbucks

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.