sobota, 27 sierpnia 2011

W ślad za poprzednią notką, wybrałam się dziś do Starego Browaru, żeby zerknąć na jesienne kolekcje. Upatrzyłam sobie kilka rzeczy pojawiające się w ostatnich materiałach prasowych, reklamach czy na stronie H&M. W szczególności te dwie sukienki.


czwartek, 25 sierpnia 2011

Jednym okiem powoli zaczynam zerkać w stronę jesiennych kolekcji i przy tej okazji wpadły mi w ręce dwa krótkie materiały video.

niedziela, 21 sierpnia 2011

Wczoraj o północy zakończył się konkurs, o którym pisałam poprzednio. Dziś wyniki.
czwartek, 11 sierpnia 2011

Dawno nie było na moim blogu konkursów, więc dziś zamierzam to nadrobić. Konkurs będzie szybki i przyjemny, a do wygrania będzie książka, o której pisałam tutaj.


środa, 10 sierpnia 2011

Osoby, które od dłuższego czasu czytają mój blog zauważyły pewnie drobne zmiany w sposobie wyświetlania notek. Poszukuję nowych rozwiązań i mam nadzieję, że podział na wstęp oraz treść od razu z komentarzami, przypadnie Wam do gustu. Oprócz tego wprowadzam jeszcze jedną nowość.

wtorek, 09 sierpnia 2011

Najnowszy numer miesięcznika Elle ma się ukazać jutro, a ja dzięki prenumeracie, którą wykupiłam na najbliższy rok, znalazłam ten numer w skrzynce pocztowej, dwa dni wcześniej. Jak wspominałam ostatnio, mam właśnie urlop i w tak pięknych okolicznościach przyrody, jakie mnie otaczają, cudnie jest wziąć do ręki pachnący jeszcze drukarnią numer Elle i przeczytać go od deski do deski. A skoro już o tym, to parę słów o jego zawartości.

Elle

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.