wtorek, 21 sierpnia 2012

Temat dzisiejszej notki powinien był ukazać się już kilka tygodni temu, ale jak już wspominałam ostatnio, czas nabrał dla mnie innego rozpędu. Zwykle urlop sprzyja czytaniu książek i prasy, na które nie zawsze ma się czas/ochotę w ciągu roku. Tym razem przeczytałam sporą część "Historii mody" Francois Boucher'a, a w wolnych chwilach sięgałam po magazyny, wśród których znalazł się sierpniowy Glamour. Nie jestem stałą czytelniczką tego tytułu, ale po tym co zobaczyłam, sądzę, że będę do niego wracać.

Glamour sierpień 2012

czwartek, 16 sierpnia 2012

Kupiłam kilka dni temu najnowszy InStyle. Przeglądam go i oczom własnym nie wierzę. Na stronie 41 tegoż magazynu widzimy zdjęcie żakietu w kolorze bieli i granatu z żakardowymi wstawkami na bokach projektu Zuo Corp.

Elle - wrzesień 2012

czwartek, 09 sierpnia 2012

Ostatnio tyle się dzieje, że nie nadążam. Czuję ogromny natłok informacji. Próbuję je ogarnąć, ale czasem jest to fizycznie niemożliwe. Zewsząd chcę czerpać inspirację, co chwilę wpadam na nowe pomysły, chcę czytać i oglądać moje ulubione strony, portale i blogi, ale doba musiałaby być chyba z gumy albo musiałabym rzucić moją obecną pracę. Hmmm, może to jest myśl... Wreszcie spełnić marzenia i zająć się na dobre tym, co mnie pasjonuje. Nie tracić czasu, nie rozglądać się, nie bać. Tylko wziąć sprawy w swoje ręce.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.