wtorek, 28 września 2010

Poprzedni weekend miałam okazję spędzić w Krakowie, gdzie ponad 30 lat temu studiowała moja mama. Teraz postanowiła odbyć podróż sentymentalną, odwiedzić stare kąty i odświeżyć pamięć o czasach studenckich. W związku z tym, że mnie wówczas nie było nawet w planach, postanowiłam jej w tej podróży potowarzyszyć i zobaczyć Kraków, który wychwalała mi całe życie. Nie będę Wam tu jednak opowiadać o szczegółach naszej wyprawy. Wrócę zatem na właściwy tor, którym zwykle „biegnie” ten blog.

Kraków

środa, 15 września 2010

Lato najprawdopodobniej zniknęło na dobre, więc postanowiłam zrobić wspominane już kiedyś porządki w szafie. Część rzeczy od razu poleciała do kontenerów z używaną odzieżą, a część postanowiłam wystawić na aukcjach, może komuś z Was przypadnie coś do gustu. Większość to rzeczy z sieciówek m.in. H&M, Zara, Orsay, New Yorker, Cropp, Camaieau, KappAhl itp.

Moje aukcje na Allegro: H&M, Zara, Vero Moda, New Yorker, Camaieau, Orsay, Cropp

środa, 08 września 2010

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek nowego polskiego reality show „Top model. Zostań modelką” na TVN. Gdybym miała określić go najogólniej jednym zdaniem, powiedziałabym „nic szczególnego”.

Top model. Zostań modelką

niedziela, 05 września 2010

Dziś Dzień Postaci z Bajek, czyli akcja zorganizowana przez Polskie Szafy i choć nie należę do grona polskich szafiarek, to postanowiłam i tak się przyłączyć. Chyba mnie nie wykopią, co? ;)

Alicja w krainie czarów

czwartek, 02 września 2010

H&M zdradził, wcześniej niż zapowiadał, że kolejną współpracę na limitowaną kolekcję nawiązał z Lanvin. Kolekcję zaprojektuje sam Alber Elbaz oraz Lucas Ossendrijver, dzięki czemu efektem będzie kolekcja i damska i męska. Pierwsze próbki będziemy mogli zobaczyć 2 listopada, a kolekcja pojawi się w 200 sklepach na świecie 23 listopada. Zaczynam skreślać dni w kalendarzu :)

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.