niedziela, 18 września 2011

Słońce jeszcze co nieco przygrzewa, ale nie da się ukryć, że nie świeci już tak samo jak jeszcze miesiąc temu. Czas pogodzić się z faktem, że małymi kroczkami nadchodzi jesień. W związku z tym stworzyłam wreszcie swój krótki, tradycyjny i subiektywny przegląd trendów na jesień 2011. Zapraszam.sobota, 17 września 2011

Uwielbiam Stary Browar nie tylko za to, że znajduję w nim moje ulubione sklepy, ale przede wszystkim za działalność, hmmm... kulturalno-oświatową :)

czwartek, 15 września 2011

Od kilku dni dostępny jest pełen program tegorocznego Art&Fashion Festival w Starym Browarze. Własnym oczom nie wierzyłam czytając, że na jednym z wykładów pojawi się sam Nicolas Kirkwood. Informacja ta jest w 100% potwierdzona! Ten i zresztą właściwie każdy z wykładów to istny rarytas.


sobota, 03 września 2011
Na blogu Wybieg Kary znalazłam dziś boski materiał. Przegląd ubrań, tańców i muzyki od 1911 do 2011. Dla mnie bomba!
O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.