sobota, 29 września 2012

Kiedyś nie cierpiałam jesieni, bo była w moim odczuciu smutną i szarą zapowiedzią zimy. Dziś myślę o niej zupełnie inaczej. Jesienią zaczynam nosić moje ukochane oficerki oraz zestawy na cebulkę, które są ogromnym polem do popisu, a o tej porze roku są w pełni uprawnione. Ale nie tylko dlatego polubiłam jesień. Uwielbiam ją przede wszystkim dlatego, że jest nowym początkiem. Po leniwym lecie wszystko zaczyna wracać do normy i wydarzenia kulturalne znów ruszają pełną parą.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.