poniedziałek, 02 września 2013

Ostatni weekend obfitował w Poznaniu w modowe wydarzenia. W sobotę odbyła się VI edycja Małej Czarnej, a w niedzielę w KontenerART III edycja Zatargów. Na obu wydarzeniach zupełnie inne klimaty, ale obu warto było doświadczyć, głównie dzięki możliwości poznania młodych/początkujących (choć nie zawsze) projektantów i obejrzenia ich wyrobów. Podaruję sobie wrzucanie wszystkich do jednego worka w jednym poście, bo byłoby to niemożliwością. Postaram się jednak co jakiś czas wracać do poznanych w ten weekend marek i napisać o nich co nieco, by zachęcić do zapoznania się z tymi, których może nie znacie, a może znacie i wówczas tylko utwierdzimy się nawzajem w przekonaniu, że faktycznie są dobre.

Mambaczarna

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.