sobota, 30 października 2010
wtorek, 26 października 2010

Bez bicia muszę się przyznać, że w tym roku po raz pierwszy uczestniczyłam w Art&Fashion Festival w Starym Browarze w Poznaniu mimo, że była to już jego IV edycja. Na początku miałam dość mieszane uczucia, w stosunku do rozpoczynającej się imprezy, żeby nie powiedzieć, że wręcz negatywne. Brakowało mi rozmachu, który da się zauważyć np. na Fashion Philosophy Fashion Week Poland czy Warsaw Fashion Street, ale dziś kiedy festiwal się zakończył, a ja zakosztowałam wszystkiego co miał do zaoferowania, biję się w pierś i przyznaję, że absolutnie się myliłam. Jest to impreza całkiem inna od w/w, ale chyba właśnie dlatego jest świetna. Jej wyjątkowość polega głównie na tym, że nie skupia się jak tamte, w większości na pokazach. Tu program skonstruowany jest dużo bardziej różnorodnie.

Warsztaty Art&Fashion Festival

czwartek, 14 października 2010

Rozchorowałam się dzisiaj, nawiasem mówiąc w moje własne, prywatne, osobiste urodziny, ale nic to. Nie ma tego złego... Miałam ostatnio mały zastój na blogu, więc przykuta do łóżka, postanowiłam nadrobić zaległości.

Zestaw na wesele: H&M, Camaieau, DIY

sobota, 02 października 2010

Wakacje minęły i z każdym dniem coraz bardziej widać, jak wszystko wraca do normalnego trybu. Większość ludzi wróciła z urlopów, dzieci poszły do szkół, a studenci za chwilę zaczynają zajęcia. Nawiasem mówiąc, zdradzę Wam, że i ja zaczynam znów naukę, na studiach podyplomowych. Zawsze myślałam, że nie będzie mi się chciało, a jednak okazało się, że dziś patrzę na to z ogromnym entuzjazmem, wręcz nie mogę się doczekać pierwszych zajęć :)

FashionPhilosophy Fashion Week Poland, Bilioneurobab, Avanti

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.