niedziela, 30 października 2011

Dziś o północy zakończyłam szybki konkurs. A oto wynik.
piątek, 28 października 2011

Tematem przewodnim tegorocznego Art&Fashion Festival była moda jako komunikat. Program wypełniony był po brzegi, co dla mnie, osoby pracującej od 7:30-15:30, było nie lada wyzwaniem. Wstawałam o 5:20, przeklinając wszystkich i wszystko, po czym pojawiałam się w pracy z lekko podkrążonymi oczami. Ale było warto!


sobota, 22 października 2011

Oglądam prezentację kolekcji Versace dla H&M i dochodzę do wniosku, że jest to kolekcja pełna sprzeczności.poniedziałek, 10 października 2011

Pudełkowe żakiety i niezwykła sceneria. Co Wam to mówi? To oczywiście Chanel. Zwykle tego nie robię, tzn. nie piszę z wyprzedzeniem o kolekcjach na odległe sezony, ale natknęłam się na ich najnowszą kolekcję na wiosnę 2012 i nie mogłam przejść obok niej obojętnie.piątek, 07 października 2011

Coś mnie ostatnio napadło i mam świra na zielony kolor. Tzn. nie ubieram się w niego od stóp do głów, ale poszukuję idealnej torebki w soczystej, niezbyt jasnej zieleni, najlepiej w kształcie kuferka. Myślicie, że jest z czego wybierać? Figę! W najnowszych sieciówkowych kolekcjach kuferków nie brakuje, ale w rzeczonym kolorze już nie bardzo. Jeśli więc ktoś zobaczy coś w tym stylu, dajcie proszę znać.


To jest torebka z najnowszych kolekcji z Zary, niestety w sklepach nie umieli udzielić mi informacji czy będzie i kiedy :-/

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.