czwartek, 03 października 2013

Od tygodnia mamy kalendarzową jesień, co temperatury i fakt, że leżę właśnie w łóżku chora, zdają się tylko potwierdzać :) Korzystając z unieruchomienia, przedstawiam Wam mój subiektywny przegląd trendów na sezon jesienno-zimowy, ale tak jak ostatniej wiosny, nie będzie on suchą prezentacją tendencji, ale ich „tłumaczeniem” na język sylwetki.

wtorek, 01 października 2013

Dokładnie za tydzień, 8 października, rozpoczyna się poznański Art&Fashion Festival w Starym Browarze. Nie pierwszy raz pojawia się na jego temat wzmianka na tym blogu i na pewno nie ostatni. Oto parę słów na temat jak zawsze fenomenalnego programu.

AFF 2013

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.