wtorek, 24 listopada 2009

Oto mój blog. Taki nijaki na razie, ale myślę, że wrótce się to zmieni. Będzie o tym co mi się podoba w sklepach, jakie są moje typy z wybiegów, sfotografuję i ocenię styl, napiszę co jest w moich oczach modowym obciachem, dorzucę zdjęcia własnych stylizacji, czasem wspomnę coś o projektantach.

Nie jestem ani stylistką przez duże "s", ani znawcą w dziedzinie mody. Po prostu patrzę, oceniam, zachwycam się lub nie.

 

 

1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15
 
O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.