Sklepy

poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Od kilku dni krążą wieści, iż przedstawiciele H&M oficjalnie potwierdzili powstanie nowej marki o dość specyficznej nawie "&other stories".

H&M, COS

czwartek, 08 marca 2012

Wieść o tym, że tym razem H&M nie zamierza uruchomić "systemu kolejkowego", tak jak to uczyniono podczas premiery kolekcji Versace i Lanvin, skutecznie zniechęcił mnie do spożytkowania cennego dnia urlopu oraz stania od 6 rano pod sklepem aż do momentu otwarcia. Pojechałam za to do Starego Browaru po pracy i jak się okazało, spora część kolekcji wisiała sobie jeszcze spokojnie na wieszakach.

Marni for H&M

niedziela, 19 lutego 2012

Od wczoraj na stronie Vogue możemy z bliska przyjrzeć się całej kolekcji Marni dla H&M. Doczekałam się!

Marni for H&M 

czwartek, 09 lutego 2012

Marni i H&M. Ten duet jest na naszych ustach już od kilku miesięcy. Tradycyjnie szczegóły kolekcji zdradzane są krok po kroku, podsycając naszą ciekawość. Widzieliście już film reklamowy, której reżyserem była sama Sofia Coppola?

środa, 01 lutego 2012

Przechodziłam w życiu różne fazy: od kompletnego braku zainteresowania źródłem pochodzenia moich ciuchów i fascynacji lumpeksami, przez zakupy najpierw częste i spontaniczne, a później rzadsze i bardziej przemyślane w sieciówkach, aż po urozmaicanie stylu w butikach, concept store'ch i sklepach typu vintage. Obecnie od dłuższego czasu chodzą za mną ciuchy od polskich projektantów. Na tych z wyższej półki cenowej mnie nie stać, ale są też i takie, na które raz na jakiś czas pewnie mogłabym sobie pozwolić. Tym bardziej, że są często warte swojej ceny.

Showroom logo

sobota, 22 października 2011

Oglądam prezentację kolekcji Versace dla H&M i dochodzę do wniosku, że jest to kolekcja pełna sprzeczności.czwartek, 25 sierpnia 2011

Jednym okiem powoli zaczynam zerkać w stronę jesiennych kolekcji i przy tej okazji wpadły mi w ręce dwa krótkie materiały video.

wtorek, 21 czerwca 2011
Większość z Was już zapewne wie, że kolekcja Versace dla H&M 17 listopada pojawi się w 300 sklepach na całym świecie. Nie ekscytuję się już kolejną współpracą projektanta z H&M, tak bardzo jak kiedyś. W każdym razie na razie :)
czwartek, 04 listopada 2010

Dziś na stronie hm.com pojawiły się informację, gdzie będzie można kupić kolekcję. W Polsce będzie to możliwe w pięciu miejscach: Wrocław - DH Merkury, Warszawa - Złote Tarasy, Gdańsk - Galeria Bałtycka, Kraków - Galeria Krakowska i dla mnie najważniejszy Poznań - Stary Browar. W tych samych miejscach, oprócz Gdańska, będzie można kupić kolekcję męską.

Lanvin for H&M

środa, 03 listopada 2010

Okazało się, że nie musieliśmy czekać do jutra. Znamy już dokładnie poszczególne elementy kolekcji Lanvin dla HM włącznie z cenami! Trzeba było trochę pogrzebać na stronie hm.com i okazało się, że wszystko jest. Chyba że okaże się, że jutro HM jeszcze nas czymś zaskoczy, co nie zmartwiło by mnie szczególnie.

Lanvin for H&M

wtorek, 02 listopada 2010

Dziś o 8 rano na stronie internetowej H&M pojawił się ponad 4-minutowy film reklamowy, który jest pierwszą tak szeroką informacją na temat kolekcji Lanvin dla H&M. Film jest świetnie zmontowany, efektowny i dowcipny, więc oglądam go z przyjemnością nie tylko ze względu na kolekcję.

Lanvin for H&M

czwartek, 02 września 2010

H&M zdradził, wcześniej niż zapowiadał, że kolejną współpracę na limitowaną kolekcję nawiązał z Lanvin. Kolekcję zaprojektuje sam Alber Elbaz oraz Lucas Ossendrijver, dzięki czemu efektem będzie kolekcja i damska i męska. Pierwsze próbki będziemy mogli zobaczyć 2 listopada, a kolekcja pojawi się w 200 sklepach na świecie 23 listopada. Zaczynam skreślać dni w kalendarzu :)

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Ostatnimi czasy pojawiły się plotki na temat projektanta, który jako kolejny po Sonii Rykiel, stworzy kolekcję dla H&M. Wczoraj pojawił się krótki materiał, który zdecydowanie podsyca ciekawość. Można by z niego wnioskować, że będzie to moda raczej elegancka i nie wykluczone, że oprócz ciuchów dla pań pojawi się też coś dla panów, ale to jak na razie tylko moje domysły. Zresztą zobaczcie sami.

środa, 07 lipca 2010

Podczas podróży na Warsaw Fashion Street oczywiście nie mogłam sobie odmówić wycieczki po sklepach. Oprócz sieciówek, których nie ma w Poznaniu, takich jak New Look czy Top Shop, wybrałam się do nowo powstałego miejsca na Krakowskim Przedmieściu, którym jest Kapela Folk Galeria.

Kapela Folk Galeria

czwartek, 15 kwietnia 2010

Trzecia już kolekcja H&M pod szyldem Fashion Against AIDS pojawi się w wybranych sklepach 20 maja. Tym razem kolekcja będzie w stylu "festiwalowym", czyli klimaty np. Coke Live Music Festival czy Open'er.

H&M Fashion Against AIDS

 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.