Kalendarz

sobota, 02 października 2010

Wakacje minęły i z każdym dniem coraz bardziej widać, jak wszystko wraca do normalnego trybu. Większość ludzi wróciła z urlopów, dzieci poszły do szkół, a studenci za chwilę zaczynają zajęcia. Nawiasem mówiąc, zdradzę Wam, że i ja zaczynam znów naukę, na studiach podyplomowych. Zawsze myślałam, że nie będzie mi się chciało, a jednak okazało się, że dziś patrzę na to z ogromnym entuzjazmem, wręcz nie mogę się doczekać pierwszych zajęć :)

FashionPhilosophy Fashion Week Poland, Bilioneurobab, Avanti

poniedziałek, 31 maja 2010

Zapraszam do zapoznania się z porcją wydarzeń na kolejny miesiąc. Oprócz pierwszej tury wyborów prezydenckich (20 czerwca) oraz corocznego dnia ojca (23 czerwca), czekają nas również:

poniedziałek, 26 kwietnia 2010

W maju tyle będzie się działo, że nie mogłam sobie odmówić przyjemności podzielenia się tym co zebrałam. Bez zbędnych wstępów przechodzę do konkretów:

wtorek, 13 kwietnia 2010
sobota, 03 kwietnia 2010

Najpierw pomyślałam, że złożę Wam wszystkim życzenia wielkanocne, ale potem stwierdziłam, że zamiast tego, a raczej oprócz tego, w prezencie zaniosę Wam mini-kalendarzyk wydarzeń modowych na miesiąc kwiecień.

piątek, 05 marca 2010

Za oknem ciągle pogoda zmienna, ale kogo to dziwi? W końcu w marcu jak w garncu. Nie mogę się jednak powstrzymać od myślenia, że wiosna zaczyna już za chwilkę, za momencik. Zacznie się robić ciepło, będzie świecić słońce i wreszcie będzie można zakładać ciuchy nie dyktowane chlapą czy mrozem.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.