Konkursy

wtorek, 13 grudnia 2011

No i stało się. Podjęłam decyzję, co wcale nie było takie proste. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i przedstawiam Martę Janus, laureatkę I miejsca:

Marta - I miejsce

czwartek, 24 listopada 2011

Dokładnie 24 listopada 2009 r. ukazała się na tym blogu pierwsza notka. Rok temu pisałam, że zakładając blog nie sądziłam, że wytrwam tak długo. Moja pozytywna szajba w tym temacie trwa nadal i oby do przyszłego roku mi nie przeszło ;)niedziela, 30 października 2011

Dziś o północy zakończyłam szybki konkurs. A oto wynik.
niedziela, 21 sierpnia 2011

Wczoraj o północy zakończył się konkurs, o którym pisałam poprzednio. Dziś wyniki.
czwartek, 11 sierpnia 2011

Dawno nie było na moim blogu konkursów, więc dziś zamierzam to nadrobić. Konkurs będzie szybki i przyjemny, a do wygrania będzie książka, o której pisałam tutaj.


poniedziałek, 14 marca 2011

Od kilku dni pachnie wiosną, zatem to idealny moment na rozstrzygnięcie konkursu na stylizację z wiosennymi trendami. Wczoraj równiusieńko o północy zakończyłam przyjmowanie zgłoszeń, a wybór tradycyjnie okazał się potwornie trudny. W takich chwilach zawsze przeklinam ilość nagród, które mam do dyspozycji ;)

Ams

czwartek, 03 marca 2011

Uwaga, uwaga. W związku z nadesłanymi pytaniami dotyczącego tego konkursu postanowiłam napisać osobną notkę.

Wojas

piątek, 18 lutego 2011

Marka Wojas zawsze kojarzyła mi się z ciężkimi traperami, głównie męskimi, z tego też powodu niewiele się tą marką interesowałam. Wiedziałam też (z opinii Lubego), iż są świetnej jakości, ale i to jakoś nie szczególnie wzbudzało moją ciekawość względem ich kolekcji. Bakcyla złapałam dopiero oglądając zdjęcia z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji. Nagle uświadomiłam sobie, że marka ta jest całkiem różnorodna i choć nie jest to obuwie szczególnie oryginalne, to z całą pewnością nie można go nazwać nudnym.

Wojas, Mateusz Stankiewicz

piątek, 07 stycznia 2011

Jeszcze przed świętami ogłosiłam konkurs, którego zadaniem było stworzenie stylizacji na święta. Dziś wyniki.

Charlotte Rouge

sobota, 18 grudnia 2010

Przy ogłaszaniu wyników poprzedniego konkursu dodałam, że nie wykluczone, iż jeszcze przed końcem tego roku pojawi się kolejny. I owszem, dziś otwieram kolejny konkurs.

Gift card H&M

środa, 24 listopada 2010

Dziś mija rok od mojej pierwszej notki na tym blogu. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że dotrwam do tego czasu. Zakładałam blog z myślą, że bardzo mi się chce, ale pewnie zapał minie za jakiś czas, a tu proszę taka niespodzianka :)

Happy birthday to me

niedziela, 07 listopada 2010

Kilkukrotnie spotkałam się z pytaniami od Was, czy planuję organizować na swoim blogu konkursy. Jakiś czas nosiłam się z ta myślą i sądzę, że właśnie teraz nadszedł odpowiedni moment. Za prawie dwa tygodnie mija rok, od kiedy napisałam pierwszą notkę na tym blogu. Postanowiłam więc uczcić ten fakt, organizując konkurs.

O autorze
Zakładki:
O mnie
Blogi
Blogi - szafy
Duże jest piękne
Street-moda
Sklepy
Inne
Z całkiem innej beczki
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Moda to szczególna forma życia, która ma zapewnić kompromis między tendencją do społecznego zrównania a tendencją do indywidualnej odrębności.

G. Simmel

Każda ilustracja umieszczona na tym blogu, która nie należy do mnie, jest opisana źródłem swojego pochodzenia. Reszta podpisana frenja.blox.pl jest moją własnością i ich kopiowane jest możliwe tylko za moją zgodą.

Bardzo proszę niespamować w komentarzach, każdorazowo spam będzie usuwany! Jeśli tworzysz ciekawą biżuterię/ubrania albo prowadzisz interesującą stronę, napisz do mnie. Jeśli Twoje dzieło wpadnie mi w oko, niewykluczone że o Tobie napiszę, ale bardzo proszę, nie spamuj.